O nas

Nasz zespół to ludzie, których łączy wspólna pasja – fizjoterapia. Celem naszej  racy jest jak najszybsze przywrócenie pacjenta do aktywności. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Do naszego gabinetu trafiają pacjenci z bólami kręgosłupa, stawów obwodowych, bólami i zawrotami głowy, po urazach, zabiegach ortopedycznych i neurochirurgicznych, jak również wielu innych. Pracujemy najnowszymi metodami fizjoterapeutycznymi, korzystając przede wszystkim z wiedzy i jej kombinacji. Zapewniamy indywidualne podejście do pacjenta, szukając pierwotnej przyczyny dysfunkcji. Tylko to umożliwia zlikwidowanie problemu, tak aby nie powracał. Bardzo istotne jest również wyedukowanie pacjenta, gdyż jest to podstawą do jego samodzielnej pracy. Bez współpracy pacjent – terapeuta nie jest możliwe osiągnięcie wyznaczonego celu. 
Stale podnosimy kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w wielu kursach i szkoleniach. Potrzeba ciągłego dokształcania umożliwia pracę zgodną z najnowszymi doniesieniami naukowymi. 
Wiemy także, że oprócz wiedzy ważna jest również empatia. Fachowa pomoc pacjentom, jest możliwa wtedy, gdy fizjoterapeuta próbuje zarówno rozpoznać naukowo, jak i po ludzku zrozumieć potrzeby chorych i niepełnosprawnych.

Kierownik i właściciel gabinetu
mgr fizjoterapii Beata Grześ

Pracownicy
mgr fizjoterapii Gabriela Dąbrowiecka
technik fizjoterapii Dariusz Pająk